Umywalki ogrodowe

Umywalki ogrodowe sklep online, umywalki we włoskim stylu do ogrodu / na ścianę z odpływem. Nasze ogrodowe umywalki to piękny sposób na wodę w ogrodzie. Umywalka ogrodowa  łączy w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Jej niepowtarzalny, lecz prosty design sprawia, że będzie ozdobą każdej ogrodowej aranżacji, stanowiąc wyjątkowy element dekoracyjny. Dodatkowo jej atutem jest funkcjonalność. Poręczny kran oraz pojemna misa sprawdzą się podczas prac ogrodowych. Umywalka odlana jest z aluminium, mrozoodporna i nieczuła na korozje. Posiada kranik z mosiądzu.

Zlewozmywaki ogrodowe 

Zlewmozmywaki ogrodowe  łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Ich niepowtarzalny, lecz prosty design sprawia, że będą ozdobą każdej ogrodowej aranżacji, stanowiąc wyjątkowy element dekoracyjny. Dodatkowo atutem zlewmozmywaków jest funkcjonalność. Poręczny kran oraz pojemna misa sprawdzą się podczas prac ogrodowych. Umywalka odlana jest z aluminium, mrozoodporna i nieczuła na korozje. Posiada kranik z mosiądzu. Bardzo pomocna w stacjonarnym poborze wody lub do podpięcia węża ogrodowego o średnicy 1/2'. Umywalkę można przymocować na ścianie budynku. Opakowanie zawiera szczegółową instrukcję montażu oraz wymiary.

Umywalka do ogrodu jaką wybrać 

W naszej ofercie posiadamy wiele umywalek do ogrodu - wsztstkie to sa umywalki ogrodowe nascienne już z kranem. Każda jest tej samej wysokiej jakości, różnią się tylko kształtem oraz kolorem. Wszystkie sa kompletne i wymagają jedynie powieszenia ich i podłaczenia do nich wody lub wody i odływu. 

Umywalka ogrodowa 

Umywalka ogrodowa  - woda w ogrodzie - miejsce umycia rąk w ogrodzie - miejsce umycia donic itp.  w ogrodzie. 

Nowoczesny design

Nowoczesny design

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Transport

Transport

Wsparcie

Wsparcie